PREKIŲ PRISTATYMAS

1. Prekių pristatymas

1.1. Prekės Lietuvoje siunčiamos OMNIVA siuntų tarnybos kurjeriais į OMNIVA tinklo pasirinktus paštomatus arba kitais būdais iš anksto susitarus.

1.2. Apmokėti užsakymai už prekes, kurios elektroninėje parduotuvėje yra nurodytos kaip "Turime sandėlyje",  išsiunčiami ne rečiau kaip vieną kartą per savaitę, - trečiadieniais.

1.3.  Apmokėti užsakymai kuriuose yra prekių elektroninėje parduotuvėje įvardintų kaip "Galima užsakyti", pirkėją pasieks keleto savaičių laikotarpyje, nes šios prekės bus užsakomos iš tiekėjo ir pirmiausiai turės atkeliauti iki pardavėjo sandėlio. Prekėms pasiekus Pardavėjo sandėlį pardavėjas jas perduos siuntų tarnybai OMNIVA (jei neusitarta kitaip) per 2-3 darbo dienas.

1.4. Pristatymo trukmė Lietuvoje pardavėjui pristačius siuntą į OMNIVA siuntimo paštomatą arba perdavus siuntų tarnybos kurjeriui, tiesiogiai priklauso nuo siuntų tarnybos operatyvumo ir užimtumo, bet dažniausiai yra 2-3 darbo dienos. 

2. Pristatymo kaina

2.1. Prekių pristatymo kainos nurodomos elektroninėje parduotuvėje perkant prekę pasirinkus prekės pristatymo vietą.

3.Kita

3.1. Pagal siuntų tarnybos OMNIVA taisykles  siunta paštomate saugoma 7 dienas. Likus kelioms dienoms iki saugojimo termino pabaigos, siunčiamas priminimas  SMS žinute. Jeigu siunta neatsiimama  per visą saugojimo terminą, ji grąžinama siuntėjui. Šiuo atveju išlaidas, susijusias su siuntų grąžinimu, apmoka siuntėjas.

PREKIŲ GRĄŽINIMO SĄLYGOS

Krepšelis